הסבר על השיעור

"מחר אני נרשם לחדר כושר". כמה פעמים הבטחתם זאת לעצמכם? כמה פעמים אמרתם זאת לקרובים שלכם? ההחלטה הזו היא כל-כך חשובה עבורנו ולפעמים כל-כך קשה ליישום. האם נצליח להתמיד? האם נתחבר לאווירה? האם זהו המקום הנכון עבורנו? תרשו לנו לעשות לכם ספוילר קטן, התשובה לכל השאלות הללו היא כן!

ההחלטה להירשם לחדר כושר מתוך מטרה להתחיל לשמור על כושר היא דבר ראשון בראש. בראש שלכם. תנו לנו לעשות בשבילכם את העבודה ולהציע: אל תחכו למחר, או לשבוע הבא או לאחורי החגים. בואו נחליט על עכשיו. תתקשרו אלינו או תשלחו לנו הודעה דרך האתר ואת הצעד הראשון נעשה עכשיו. את השאר הצעדים תשאירו לנו. יש לנו צוות מדהים ומקצועי אשר ילווה אתכם מהרגע הראשון, יבנה עבורכם תכנית אימונים אינדיווידואלית שתתאים ליכולות ולרצונות שלכם עד להשגת התוצאות המקסימאליות שנציב לכם יחד. יש לנו חדר כושר מפואר ואיכותי שייתן מענה מלא לכל פעילות או מטרה שתציבו לעצמכם. האווירה אצלנו היא משפחתית וחמימה, אנחנו מבטיחים לכם שאתם תיהנו להגיע להתאמן, גם אם טיפה אין לכם כוח.

השינוי שאתם מייחלים לעצמכם נמצא בלחיצת כפתור , מחכים לשמוע מכם עוד היום, צוות "בועז ספורט סנטר".

“תירוצים לא שורפים קלוריות! בואו להתאמן איתנו”

בועז ספורט סנטר פ"ת הינו מועדון חברים אינטימי ואיכותי המהווה מקום מושלם לכושר, בריאות ואורח חיים נכון, באווירה החמה והמקצועית ביותר. צוות המועדון מזמין אתכם להצטרף למשפחת המנויים ולחוות את החוויה הבלתי נשכחת…

 

מאמנים

http://bsc-boazsport.co.il/iw-teacher/ana/

הדרכה בועז ספורט סנטר

המדריכים שלנו נבחרים בקפידה וכולם בעלי ניסיון בעבודה עם מתאמנים ברמות שונות. אנו בטוחים שתמצאו את...

פרטים

מידע נוסף על השיעור

ימי פעילות: כל ימות השבוע
רמת פעילות: כל הרמות
זמן שיעור: לבחירתכם
תאם שיעור ניסיון