הסבר על השיעור

קיקבוקסינג (אגרוף-בעיטה) היא אומנות לחימה המורכבת מטכניקה פשוטה של אגרופים ובעיטות הקלה יחסית ללימוד ויישום, הן לשם השתתפות בתחרויות לחימה והן לצרכי הגנה עצמית.
תכנית אימונים בנויה בצורה הדרגתית ונוחה,אשר מתאימה גם למתחילים וגם למתקדמים יותר. כמו כן אימוני קיקבוקס בסטודיו שלנו מתאימים גם לנשים וגם לגברים. את החוג מעביר אסף הרצברג, בעל הניסיון מעל עשר שנים בקיקבוקס, הנחשב למדריך הטוב ביותר בפתח תקווה ובארץ באימונים פונקציונליים. בנוסף תלמידי החוג מופיעים בכנסים והופעות הקיקבוקס בכל רחבי הארץ. כדי להתחיל להתאמן אתם לא חייבים להיות בעלי רקע בתחום או בעלי רמת כושר מסוימת. כל מה שאתם צריכים כדי להצליח זה רק רצון והתמדה באימונים.

כל שיעור קיקבוקס שורף בין 400 ל 700 קלוריות ואפילו יותר. למרות שאימון אירובי קיקבוקס הוא אינטנסיבי הוא לא נועד לבניית מסת השריר והוא לא ינפח את גופכם. מטרה העיקרית של חוג קיקבוקס היא אימון קרדיו שנועד לשרוף קלוריות,שומנים,לחטב את הגוף ולפתח קורדינציה. קיקבוקס יעזור לכם לקבל גוף רזה וחטוב. אימוני קיקבוקס מאוד פופולריים בקרב גברים ובמיוחד בקרב נשים.

 

“תירוצים לא שורפים קלוריות! בואו להתאמן איתנו”

בועז ספורט סנטר פ"ת הינו מועדון חברים אינטימי ואיכותי המהווה מקום מושלם לכושר, בריאות ואורח חיים נכון, באווירה החמה והמקצועית ביותר. צוות המועדון מזמין אתכם להצטרף למשפחת המנויים ולחוות את החוויה הבלתי נשכחת…

מאמנים

http://bsc-boazsport.co.il/iw-teacher/ana/

הדרכה בועז ספורט סנטר

המדריכים שלנו נבחרים בקפידה וכולם בעלי ניסיון בעבודה עם מתאמנים ברמות שונות. אנו בטוחים שתמצאו את...

פרטים

מידע נוסף על השיעור

ימי פעילות: ראשון, שלישי ושישי
רמת פעילות: מתחילים ועד מתקדמים
זמן שיעור: 60 דקות
תאם שיעור ניסיון