הסבר על השיעור

הגימיק שתפס את העולם ברמה משודרגת אצלנו במועדון הכושר- עם תרגילים מיוחדים ומנוהלים על פי שיטת המקום. אימון כוח + אירובי המתאים לכולם.

רצועות התנגדות הנן אביזר אימון מתקדם לאימון אישי, לשיפור מרכיבי הכוח, סבולת, Core, לגמישות ולשיקום מפציעות תוך שליטה בעצימות ההתנגדות. אימון עם רצועות עושה שימוש במשקל הגוף ברמות התנגדות שונות – למאמן ולמתאמן יש יכולת שליטה ובקרה על העצימות ודרגות הקושי בעת האימון, בהתאם ליכולתו של המתאמן.

רצועות התנגדות כוללות ידיות אחיזה לידיים וכן רגליות הישענות ומשום כך הן מאפשרות מגוון רחב של תרגילים בעמידה, בשכיבה וכן בתלייה. נוסף על כך, לצד חיזוק כל שרירי הגוף המרכזיים, כגון שרירי הרגליים ופלג הגוף העליון, מתאפשר שילוב של אימוני כוח פונקציונאליים וחיזוק של כל השרירים המייצבים, תוך שיפור ביכולות נוספות כמו שיווי משקל, גמישות, יציבה נכונה כו'

למאמני הכושר שלנו יש תועלת נוספת המופקת משימוש ברצועות באימוני הכושר. מאמן כושר יכול להשתמש ברצועות בכדי לשפר בעיות ולקויות ספציפיות אצל המתאמן שלו. אם המתאמן סובל מחוסר שיווי משקל לדוגמה, ניתן להרכיב לו סט של תרגילים המחזקים את הגוף אך כולם מסתמכים על שיווי משקל ודורשים ממנו שימת לב ספציפית לכך. דוגמה נוספת לכך היא מתאמן עם לקות יציבה כלשהי המצריכה חיזוק שרירים ספציפיים תוך שימוש במייצבים, כמעט כל תרגיל שיתאים לו המאמן עם באימון רצועות אישי עשוי לסייע לשיפור הלקות. הרצועות אף עשויות לשמש אותנו המאמנים ככלי לשיקום פציעות אצל מתאמנים רגילים או ספורטאים.

 

“תירוצים לא שורפים קלוריות! בואו להתאמן איתנו”

בועז ספורט סנטר פ"ת הינו מועדון חברים אינטימי ואיכותי המהווה מקום מושלם לכושר, בריאות ואורח חיים נכון, באווירה החמה והמקצועית ביותר. צוות המועדון מזמין אתכם להצטרף למשפחת המנויים ולחוות את החוויה הבלתי נשכחת…

מאמנים

http://bsc-boazsport.co.il/iw-teacher/ana/

הדרכה בועז ספורט סנטר

המדריכים שלנו נבחרים בקפידה וכולם בעלי ניסיון בעבודה עם מתאמנים ברמות שונות. אנו בטוחים שתמצאו את...

פרטים

מידע נוסף על השיעור

ימי פעילות: ראשון - חמישי
רמת פעילות: מתחילים
זמן שיעור: 45 דקות
תאם שיעור ניסיון