הסבר על השיעור

ספינינג במועדון הכושר שלנו הינו לב העשייה אשר התפתחה במשך שנים רבות מימי הבאתו לישראל- 140 מ"ר, מערכת סאונד מטריפה ואנרגיות שאין שני להן. במרכז מסך המראה את דופק המתאמנים ואת עצימות האימון- הראשונים בארץ.

אימון ספינינג הוא שיטה מצוינת לשרוף קלוריות, לעצב את הגוף ולהקל על לחצים. האימון מבוצע על אופניים נייחים תוך שימוש ברמות מתח שונות. האופניים עוקבות אחר התקדמות המתרגל והתוצאות מוצגות על צג, כך שניתן לקבל את המוטיבציה להמשיך ולהשיג את יעדי הכושר.

לאימון זה קיימים יתרונות רבים, והוא משפיע על הגוף באופנים רבים ושונים. שריפת קלוריות – אימון ספינינג של 45 דקות מאפשר למתרגל לשרוף כחמש מאות קלוריות, וזוהי כמות עצומה בהשוואה לסוגי אימון אחרים. יחד עם זאת, כמות הקלוריות הנשרפת תלויה בעוצמת האימון. כל מתרגל מתאים את האופניים לעוצמה המתאימה לו באופן אישי.

בניית שרירים – האימון מסייע לבניית שרירים. הוא מתמקד על השרירים העיקריים, כגון הישבן והירכיים. ניתן להגדיל ולהקטין את מתח האופניים, והאימון זהה לרכיבה במעלה ובמורד גבעה. בזמן הדיווש, מתבצעת עבודה על הירכיים והשוקיים. בשמירת העוצמה הנכונה, ניתן לעבוד אף על שרירי הבטן. כאשר הדיווש הופך להיות מואץ יותר, המתרגל שורף שומן. בדיווש איטי יותר, עם מתח גבוה, ניתן לעבוד על השרירים.

סיבולת מוגברת – בתרגול קבוע של ספינינג, ניתן לבנות סיבולת לב ריאה מוגברת, היעילה במיוחד כשהמתרגל חש חולשה ומתחיל להתנשף גם לאחר מאמץ משמעותי, כגון טיפוס במדרגות. השפעה על המפרקים – אימון קבוע מציב לחץ על הברכיים והמפרקים, כפי שניתן להשיג עם תרגילים אירוביים או ריצה. אימון זה מומלץ אף לאנשים הסובלים מדלקת מפרקים.

הקלת לחצים – כל סוג של פעילות גופנית ידוע כמקל על הלחץ. יחד עם זאת, שיעור ספינינג נחשב למשכך מתח יעיל יותר מרוב סוגי הפעילות הגופנית, בשל העובדה שהאימון האינטנסיבי מוביל לשחרור לחצים נפשיים. בנוסף, זהו מעמד בו ניתן לפגוש אנשים אחרים וליצור קשרים חברתיים. הפחתת הסיכונים לפגיעה – ריצה כרוכה בסיכון גבוה לפגיעה. שיעור ספינינג, לעומת זאת, אינו גורם לפציעות. יחד עם זאת, מומלץ להתייעץ עם המדריך לגבי רמת המתח הרצויה, על מנת שלא ימתחו שרירים.

“תירוצים לא שורפים קלוריות! בואו להתאמן איתנו”

בועז ספורט סנטר פ"ת הינו מועדון חברים אינטימי ואיכותי המהווה מקום מושלם לכושר, בריאות ואורח חיים נכון, באווירה החמה והמקצועית ביותר. צוות המועדון מזמין אתכם להצטרף למשפחת המנויים ולחוות את החוויה הבלתי נשכחת…

מאמנים

http://bsc-boazsport.co.il/iw-teacher/ana/

הדרכה בועז ספורט סנטר

המדריכים שלנו נבחרים בקפידה וכולם בעלי ניסיון בעבודה עם מתאמנים ברמות שונות. אנו בטוחים שתמצאו את...

פרטים

מידע נוסף על השיעור

ימי פעילות: כל יום בשבוע | ראשון - שבת
רמת פעילות: מתחילים ומתקדמים
זמן שיעור: 55-60 דקות
תאם שיעור ניסיון